Kwas hialuronowy

Iniekcja dostawowa z usieciowanego hialuronianu sodu to terapia zaprojektowana aby zwalczać objawy choroby zwyrodnieniowej stawów. Zawiera nisko-usieciowany hialuronian sodu (NaHA) rozpuszczony w soli fizjologicznej, buforowanej fosforanem o stężeniu fizjologicznym, osmolowym.
Wykonany z ultra czystego, wytwarzanego w wyniku fermentacji bakteryjnej, hialuronianu sodu o dużej masie cząsteczkowej.

Udowodniono, że wiskosuplementacja kwasem hialuronowym jest bezpiecznym sposobem leczenia miejscowego choroby zwyrodnieniowej stawów, któremu towarzyszą minimalne działania niepożądane. NLPZ i środki przeciwbólowe mogą wiązać się z ryzykiem wystąpienia ogólnoustrojowych działań niepożądanych. Mogłyby również spowodować postępujące uszkodzenie stawu wynikające z tego, że wpływając na zmniejszeniu bólu spowodowanego obciążeniem, nie dają jednocześnie dodatkowych efektów w postaci zwiększenia lepkości.

Skuteczność

– Zmniejsza ból stawu
– Poprawia sprawność ruchową pacjenta
– Przynosi efekty już po 3 wstrzyknięciach w cyklu leczenia
– Długotrwała skuteczność

Najlepsze właściwości

– Wysokie stężenie kwasu hialuronowego (15 mg/ml)
– Idealna masa cząsteczkowa – średnio 1,9 × 106daltonów
– Optymalna lepkość dynamiczna zapewnia dowiedzioną elastyczność mazi stawowej

Bezpieczeństwo

– Wysoki stopień czystości
– Brak reakcji pseudoseptycznych, przy ponad 1 mln iniekcji na całym świecie
– Wytwarzanie w procesie fermentacji eliminuje ryzyko reakcji alergicznych na białka zwierzęce

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij